20 Eylül 2019 Cuma

BAJAANATOLİA DA GERİ SAYIM DEVAM EDİYOR

Moto Heroes, Ülker Metro ile Türkiye’de

" Moto Heroes" akrobasi takımı 13 Ekim'de, Ülker Metro ile Türkiye’de

06 Ekim 2012 Cumartesi 18:51
Bu haber 1477 kez okundu
Moto Heroes, Ülker Metro ile Türkiye’de
   13 Ekim 2012 Cumartesi günü Ülker Sports Arena'da Moto Heroes muhteşem bir gösteri ile İstanbullularla buluşuyor. Gösteriye DJ Ozan Çolakoğlu en popüler müzikleriyle eşlik edecek. Saat 19.00'da başlayacak gösteride ilk olarak bisikletli sürücüler sahne alacak. Sürücüler serbest akrobasi hareketleri ile izleyicilere çoşturacak. Asıl heyecan ise motosiklet sürücülerinin serbest akrobasi hareketleri ile yaşanacak. Motosikletler ile yapılacak gösteri 3 bölümden oluşacak. Birinci bölüm sürücülerin birebir mücadelesinden oluşuyor. İkinci bölümde sürücüler, ikişerli gruplar halinde yarışacak. Son bölümde ise her sürücü tek başına gösterisini yapıp jüri oylamasından geçecek.


17 kişiden oluşan gösteri ekibinde 8 motosiklet, 3 bisiklet sürücüsü bulunuyor. Ekip daha önce defalarca ABD, Kanada, Meksika,Polonya, Tayvan
, Çin, İsrail ve Dubai'de gösteriye çıktı. Ekibin en genci 21 yaşındaki Charles Bush, 4 yıldır motosiklet sürücüsü. İki saat sürecek gösteride sürücüler, motosikletleri ile 18 metre yüksekliğe çıkacak.

Ülkemizde ilk kez gerçekleştirilecek bu benzersiz gösteriye katılmak için Ülker
 Metro Facebook sayfasındaki Moto Heroes Mini Quiz sorularına doğru cevap vermek. Sayfayı beğenip, sorulara doğru cevap veren kullanıcılar kendilerine verilecek bir kod ile İstanbul'daki herhangi bir Biletix gişesinden 1 hafta içinde biletlerini alarak gösteriye katılabilecek.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Arazide En Başarılı Marka Hangisi ?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV