16 Eylül 2019 Pazartesi

BAJAANATOLİA DA GERİ SAYIM DEVAM EDİYOR

HİTOK'TA FLAŞ GELİŞME !

HİTOK'TA ŞOK AYRILIK !

26 Mayıs 2015 Salı 15:13
Bu haber 2161 kez okundu
HİTOK'TA FLAŞ GELİŞME !

 (HİTOK) HİTİT OTOMOBİL ve MOTOR SPORLARI KULÜBÜ BAŞKANI MEHMET ÖZENÇ İSTİFA ETTİ! 
5 Yıllık Başkanlık Görevi Süresince Birbirinden Önemli Organizasyon ve Başarılara İmza Atan Başkan Özenç Motor Sporları ve Off Road Camiasına Adeta Şok Etkisi Yaşattı.

HİTOK BAŞKANI MEHMET ÖZENÇ AÇIKLAMADA BULUNDU
-''2005 yılından bu yana HİTOK ailesinin bir ferdiyim. Oto drag yarışlarında yarışmacı olarak başlayan otomobil sporları hikayem 2009 yılında HİTOK yönetim kurulu üyeliğim ve akabinde yaklaşık 5 yıldır yürüttüğüm kulüp başkanlığı ile devam etti.

Benden önceki başkanlarımız Hikmet BURHANOĞLU’nun ve Uğur KARAKOÇ’un otomobil sporlarının ilimizde ve bölgede tanınması ve daha geniş kitlelere ulaşması için sarf ettikleri çalışmalarını bir adım daha ileriye götürebilmek adına yönetim kurulumuz ile elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalıştım. 
Başta Oto Drag , Off Road , Oto Slalom ,Foto Ralli ve Motokross gibi otomobil ve motor sporlarının hemen hemen bütün branşlarını ilimizde gerçekleştirdik. Bu organizasyonları yaparken motor sporlarını daha geniş kitlelere ulaştırabilmeyi, otomobil sporlarına meraklı gençleri sokaklar yerine pistlerde yarıştırmayı , İlimizin ismini bir kez daha ulusal alanda duyurabilmeyi planladık ve bu organizasyonları yönetim kurulumuz , hakemlerimiz , yarışmacılarımız ile el ele vererek yaptık.
Bugünden itibaren HİTOK Başkanlık görevinden ayrılıyorum , faal olarak yönetimde olmasam da otomobil sporlarına faydalı olmak için yönetici arkadaşlarım ile yine beraber olacağım.
Başkanlığım süresince tecrübeleri ile her daim yanımda olan Hitok Onursal başkanım Hikmet BURHANOĞLU’na , her zaman en yakınımda olan Hitok Bşk. Yrd. Cihat BAYAR’a , Yönetim kurulu üyelerim Ertan Eliaçık ,Ahmet Hançer , Kaan TÜRKMEN , Melih YURDEMİ , Damla OYARDI'ya , organizasyonlara verdikleri desteklerden dolayı Çorum Valiliğine , Çorum Belediyesine , Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’ne ÇTSO’ya , Federasyonumuz TOSFED’e , hakem ve sporcu arkadaşlarıma , Çorum yerel basın mensuplarına ,emeği geçen herkese teşekkür ediyor yeni HİTOK yönetimine görevlerinde başarılar diliyorum.'' Diyerek Sözlerini Tamamladı..

Anahtar Kelimeler: HİTOKTA FLAŞ GELİŞME !

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Arazide En Başarılı Marka Hangisi ?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV