17 Temmuz 2019 Çarşamba

BAJAANATOLİA DA GERİ SAYIM DEVAM EDİYOR

Aziz Yıldırım Sert Konuştu

Aziz Yıldırım UEFA Avrupa Ligi B.Mönchengladbach maçı için yapacakları Almanya yolculuğu öncesi Alex'le ilgili çok sert konuştu.

03 Ekim 2012 Çarşamba 15:54
Bu haber 2318 kez okundu
Aziz Yıldırım Sert Konuştu
 Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Alex'in yaptığı açıklamalara çok sert cevaplar verdi...İşte o açıklamalar:"Ben ve arkadaşlarım her zaman Alex'i alkışladık ve onun arkasında durduk. Kendisi konuştuktan sonra ben de konuşacağım... Tercüman Samet burada, doğruyu yanlışı o söylesin. Kocaman'la konuştuktan sonra, Samet beni aradı ve 'Alex sizinle konuşmak istiyor' dedi. Saat 16:00'da buluşalım dedik ama beni 15 dakika bekletti. Fenerbahçe Başkanı'nın önünde elinde telefon, ayak ayak üstüne atmış Tweet atıyor."

"Sonra bana, 'Benim durumum ne olacak? Aykut Hoca beni kadroda düşünmediğini söyledi. Siz ne diyorsunuz' dedi. Ben de 'sen ne düşünüyorsan, ben de onu düşünüyorum' dedim. Ama o "ben gitmek istiyorum" dedi."


"Saha içindeki Alex'e kefilim ama saha dışındaki Alex'e kefil değilim. Kimse Fenerbahçe'den büyük değildir. Kendisine "Sana veda edelim, yemek verelim" dedik ama istemiyorum dedi. Ne Aziz Yıldırım, ne Aykut Kocaman, Ne Alex ne de bir başkası Fenerbahçe'den büyük değildir""Kararı yardımcı antrenör İsmail Kartal'a açıklatmışız. Biz öyle korkak değiliz. Verdiğimiz kararın arkasındayız."


"Şampiyon olduğumuz sene 8 Mayıs'taki ve kongrede yaptığım konuşma bugün için de geçerli. Alex'e küfür edenler şimdi gazetelere ilan veriyor. Fenerbahçe'nin arkasında mı duracağız, Alex'in mi? Alex'ler, Aziz Yıldırımlar gider, Fenerbahçe ömür boyu buradadır.""Fenerbahçe düşmanları hortladı, fakat ben onları rezil ederim. Alex', sevmiyorum diyenler, bugün Fenerium'dan almışlar formaları, gözyaşı döküyorlar. Bunlar tabi ki timsah gözyaşları. Alex'in Fenerbahçe'de 8 sene kalmasını Aziz Yıldırım, Ali Yıldırım, Aykut Kocaman ve yöneticiler sağladı, hem de hangi şartlarda. Aziz Yıldırım, 3 dakikada kararını vermişmiş. Ben Fenerbahçe için babamı tanımam. Gerekirse 1 dakikada veririm"


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Arazide En Başarılı Marka Hangisi ?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV